KIelich Puszka Ostatnia Wieczerza Ukrzyżowanie Ewangeliści dwukolorowy mosiądz

Model: CL001261
Od
9268,71
zł 11 585,89
-20%
Dostępność natychmiastowa
WYBIERZ SPOŚRÓD WARIANTÓW
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

KIelich Puszka Ostatnia Wieczerza Ukrzyżowanie Ewangeliści dwukolorowy mosiądz. Zestaw (kielich i puszka przeznaczone do sprzedaży oddzielnie) jest wykonany z mosiądzu i pozłacany 24 karatowym złotem poprzez zanużenie w kapieli galwanicznej. Czara kielicha jest wykonana ze srebra 925. Na stopie znajdują się wypukłe dekoracje okalające wizerunki czterech Ewangelistów. Na czarze są umieszczone sceny Ukrzyżowania i Ostatniej Wieczerzy. Okazały okrągły nodus jest udekorowany kwiatowymi motywami i cz...Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

KIelich Puszka Ostatnia Wieczerza Ukrzyżowanie Ewangeliści dwukolorowy mosiądz. Zestaw (kielich i puszka przeznaczone do sprzedaży oddzielnie) jest wykonany z mosiądzu i pozłacany 24 karatowym złotem poprzez zanużenie w kapieli galwanicznej. Czara kielicha jest wykonana ze srebra 925. Na stopie znajdują się wypukłe dekoracje okalające wizerunki czterech Ewangelistów. Na czarze są umieszczone sceny Ukrzyżowania i Ostatniej Wieczerzy. Okazały okrągły nodus jest udekorowany kwiatowymi motywami i czterema kamieniami.
Artykuł jest owocem pracochłonnego procesu produkcyjnego, na który składaja się toczenie, ręczne dłutowanie, wykończenie poprzez zanużenie w kąpieli galwanicznej. Wykonana we Włoszech przez wyspecjalizowanych rzemieślników przedsiębiorstwa z prawie 100 letnią tradycją i doświadczeniem w danym sektorze, które dzięki wysokiej jakości i wyrafinowaniu swoich produktów, posiadło szeroki zasób międzynarodowych klientów. Wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych na stronie ze względu na niepowtarzalność każdego egzemplarza.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
M.M. | 2/29/2024
Dziękuję Pani raz jeszcze :) taki kontakt i pomoc to Niebo dla kupującego :)
Krystyna | 1/12/2024
Z serca dziękuję za ogromną życzliwość, otwartość oraz kompetencje osób obsługujących klientów....
sr. R. | 1/5/2024
Szczęść Boże, dziś otrzymałam przesyłkę i chciałabym podziękować: artykuły są naprawdę piękne!...