Kielich Puszka Patena emalia czerwona pomarańczowa pozłacany mosiądz

Model: CL001254
Od
4914,25
Dostępny na zamówienie.
Na ogół wysyłane w 5-6 tygodni
WYBIERZ SPOŚRÓD WARIANTÓW
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Kielich Puszka Patena emalia czerwona pomarańczowa pozłacany mosiądz. Zestaw składa się z kielicha, wysokiej puszki z pokrywką i pateny głębokiej wykonanych z mosiądzu i pozłacanych 24 karatowym złotem poprzez zanużenie w kąpieli galwanicznej. Warstwa zewnętrzna charakteryzuje się dekoracyjną emalią w ciepłych odcieniach czerwonej i pomarańczowej terakoty. Wykonanie brzegów i centralny nodus pozostają wykonane z błyszczącego mosiądzu. Uchwyt pokrywki posiada formę krzyża, na którym widoczne naci...Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Kielich Puszka Patena emalia czerwona pomarańczowa pozłacany mosiądz. Zestaw składa się z kielicha, wysokiej puszki z pokrywką i pateny głębokiej wykonanych z mosiądzu i pozłacanych 24 karatowym złotem poprzez zanużenie w kąpieli galwanicznej. Warstwa zewnętrzna charakteryzuje się dekoracyjną emalią w ciepłych odcieniach czerwonej i pomarańczowej terakoty. Wykonanie brzegów i centralny nodus pozostają wykonane z błyszczącego mosiądzu. Uchwyt pokrywki posiada formę krzyża, na którym widoczne nacięcia nadaja mu surowy charakter.
Produkt jest cennym wytworem Made in Italy. Wysokiej jakości wykonanie zawdziecza długiemu procesowi produkcyjnemu. Rzemieślnicza produkcja artykułu składa się z toczenia, ręcznego dłutowania, emaliowania oraz zanurzenia w kapieli galwanicznej ze złota. Przedsiębiorstwo wytwarzające produkt posiada prawie 100letnią tradycję i doświadczenie w danym sektorze. Dzięki wysokiej jakości i wyrafinowaniu swoich produktów, posiadło szeroki zasób międzynarodowych klientów.Waga i rozmiary mogą się nieznacznie różnić od podanych na stronie ze wzgędu na rzemieślnicze wykonanie produktu i niepowtarzalność każdego egzemplarza.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
M.M. | 2/29/2024
Dziękuję Pani raz jeszcze :) taki kontakt i pomoc to Niebo dla kupującego :)
Krystyna | 1/12/2024
Z serca dziękuję za ogromną życzliwość, otwartość oraz kompetencje osób obsługujących klientów....
sr. R. | 1/5/2024
Szczęść Boże, dziś otrzymałam przesyłkę i chciałabym podziękować: artykuły są naprawdę piękne!...