Sweter wełna z motywem

Model: AM003002
€ 70,00
81.85
£ 66.21
zł 327,04
 Wyprzedano 

Sweter pod szyję wykonany z dzianiny złożonej w 50% z wełny merynosa i w 50% z akrylu. Posiada z przodu geometryczny motyw. Jest klasycznym swetrem cienkim i bardzo ciepłym, może być użyty pod marynarkę. Należy on do kolekcji zima 2010, która została zrealizowana dla Holyart przez włoski zakład dziewiarski Marcellino, założony w 1961r. Cenne przędze i bogate doświadczenie zdobyte w branży dziewiarskiej sprawiają, że ten sweter z wełny merynosa jest produktem wysokiej...

  • Waga przesyłki: 0.2kg.
  • Materiały: 50% wełna merynos, 50% akryl
  • Pochodzenie: Włochy
Dodatkowe informacje>
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Nr telefonu +48 222 922 860
Dostawa Kurierem w ciągu 4-5 dni
ZWROT PRODUKTÓW ZADOWOLENI LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Sweter pod szyję wykonany z dzianiny złożonej w 50% z wełny merynosa i w 50% z akrylu. Posiada z przodu geometryczny motyw. Jest klasycznym swetrem cienkim i bardzo ciepłym, może być użyty pod marynarkę. Należy on do kolekcji zima 2010, która została zrealizowana dla Holyart przez włoski zakład dziewiarski Marcellino, założony w 1961r. Cenne przędze i bogate doświadczenie zdobyte w branży dziewiarskiej sprawiają, że ten sweter z wełny merynosa jest produktem wysokiej jakości.

Sweter jest W CAŁOŚCI WYKONANY I ZAPAKOWANY WE WŁOSZECH. Wiele produktów w branży dziewiarskiej zostaje zrealizowanych za granicą i zapakowanych we Włoszech. My zdecydowaliśmy zaproponować kolekcję całkowicie zrealizowaną we Włoszech w każdej fazie wykonania: krój, szycie, prasowanie, zapakowanie!

Sweter jest dostępny w ciemnoszarym kolorze. Wybierz pod obrazkiem rozmiar, którego potrzebujesz.

Recenzje Klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Ponad 3800
wystawione
przez naszych Klientów.