Kielich biała emalia czara pozłacane srebro i mosiądz 18,5 cm

Model: CL001193
7444,34
zł 9925,79
-25%
Dostępny na zamówienie.
Na ogół wysyłane w 5-6 tygodni
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Kielich biała emalia czara pozłacane srebro i mosiądz 18,5 cm. Kielich emaliowany w odcianiach biało - złotych, upiększony złoceniem złotem 24 karatowym w kąpieli galwanicznej i o czarze wykonanej ze srebra 925. Odcienie emali przeplataja sie między sobą sprawiając wrażenie promieni lub delikatnych płomieni, które podkreślają delikatną formę kielicha i nadaja mu blasku. Kielich jest eleganckim produktem rzemieślniczym, poddanym długiemu procesowi produkcji na który składają się formowanie, przet...

Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Kielich biała emalia czara pozłacane srebro i mosiądz 18,5 cm. Kielich emaliowany w odcianiach biało - złotych, upiększony złoceniem złotem 24 karatowym w kąpieli galwanicznej i o czarze wykonanej ze srebra 925. Odcienie emali przeplataja sie między sobą sprawiając wrażenie promieni lub delikatnych płomieni, które podkreślają delikatną formę kielicha i nadaja mu blasku. Kielich jest eleganckim produktem rzemieślniczym, poddanym długiemu procesowi produkcji na który składają się formowanie, przetwarzanie ręczne, emaliowanie i złocone złotem 24 karatowym w kapieli galwanicznej.
Kielich jest wysoki 18,5 cm i posiada średnicę 11,5 cm.
Produkty są wykonane przez włoskich mistrzów - rzemieślników włoskiej firmy z prawie stuletnią tradycją produkcji religijnych artykułów artystycznych. Rzemieślnicze wykonanie sprawia, iż każdy egzemplarz jest unikalny i w związku z tym waga i wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych na stronie.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
Krystyna | 1/12/2024
Z serca dziękuję za ogromną życzliwość, otwartość oraz kompetencje osób obsługujących klientów....
sr. R. | 1/5/2024
Szczęść Boże, dziś otrzymałam przesyłkę i chciałabym podziękować: artykuły są naprawdę piękne!...
Krzysztof N. | 10/26/2023
Jestem bardzo zadowolony z jakości towarów i przede wszystkim z podejścia do klienta. Zostałem...