Puszka dwukolorowa niebiesku nodus filigran pozłacany mosiądz

Model: CL001213
4634,88
zł 5793,60
-20%
Dostępność natychmiastowa
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Puszka dwukolorowa niebiesku nodus filigran pozłacany mosiądz. Puszka jest wykonana z mosiądzu pozłacanego 24 karatowym złotem poprzez zanużenie w kąpieli galwanicznej. Spód czary, pokrywka i stopa posiada satynowe wykończenie. Na pokrywce i na stopie znajduja się dekoracje filigran w stylu gotyckim i syntetyczne kamienie w kolorze czerwonym i niebieskim. Na pokrywce znajduje się krzyż łaciński. Nodus jest wykonany z kamiena syntetycznego w niebieskim kolorze. Puszka posiada wysokość 21 cm i pos...Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Puszka dwukolorowa niebiesku nodus filigran pozłacany mosiądz. Puszka jest wykonana z mosiądzu pozłacanego 24 karatowym złotem poprzez zanużenie w kąpieli galwanicznej. Spód czary, pokrywka i stopa posiada satynowe wykończenie. Na pokrywce i na stopie znajduja się dekoracje filigran w stylu gotyckim i syntetyczne kamienie w kolorze czerwonym i niebieskim. Na pokrywce znajduje się krzyż łaciński. Nodus jest wykonany z kamiena syntetycznego w niebieskim kolorze. Puszka posiada wysokość 21 cm i posiada czarę o średnicy 16 cm i pojemności 250 hostii.
Artykuł jest produkcją włoskich rzemieślników na którą składa się z ręczne, toczenie, ręczne dłutowanie i satynowanie oraz zanurzenie w kapieli galwanicznej ze złota. Przedsiębiorstwo wytwarzające produkt posiada prawie 100 letnią tradycję i doświadczenie w danym sektorze. Dzięki wysokiej jakości i wyrafinowaniu swoich produktów, posiadło szeroki zasób międzynarodowych klientów. Waga i rozmiary mogą się nieznacznie różnić od podanych na stronie ze wzgędu na rzemieślnicze wykonanie produktu i niepowtarzalność każdego egzemplarza.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
M.M. | 2/29/2024
Dziękuję Pani raz jeszcze :) taki kontakt i pomoc to Niebo dla kupującego :)
Krystyna | 1/12/2024
Z serca dziękuję za ogromną życzliwość, otwartość oraz kompetencje osób obsługujących klientów....
sr. R. | 1/5/2024
Szczęść Boże, dziś otrzymałam przesyłkę i chciałabym podziękować: artykuły są naprawdę piękne!...