Kamizelka do habitu z suwakiem i kieszeniami

Model: AM001011
€ 90,00
105.24
£ 85.13
zł 420,48
 Wyprzedano 

Kamizelka w klasyczny szpic z suwakiem i kieszeniami wykonana w 50% z wełny merynosa i w 50% z akrylu. Jest kamizelką, cienką i jednocześnie bardzo ciepłą, dostosowaną do użycia na habit dzięki modelowi lekko poszerzonemu w porównaniu ze standardowym. Należy ona do kolekcji zima 2010, która została zrealizowana dla Holyart przez włoski zakład dziewiarski Marcellino, założony w 1961r. Cenne przędze i bogate doświadczenie zdobyte w branży dziewiarskiej sprawiają, że ta...

  • Waga przesyłki: 0.6kg.
  • Materiały: 50% wełna merynos, 50% akryl
  • Pochodzenie: Włochy
Dodatkowe informacje>
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Nr telefonu +48 222 922 860
Dostawa Kurierem w ciągu 4-5 dni
ZWROT PRODUKTÓW ZADOWOLENI LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Kamizelka w klasyczny szpic z suwakiem i kieszeniami wykonana w 50% z wełny merynosa i w 50% z akrylu. Jest kamizelką, cienką i jednocześnie bardzo ciepłą, dostosowaną do użycia na habit dzięki modelowi lekko poszerzonemu w porównaniu ze standardowym. Należy ona do kolekcji zima 2010, która została zrealizowana dla Holyart przez włoski zakład dziewiarski Marcellino, założony w 1961r. Cenne przędze i bogate doświadczenie zdobyte w branży dziewiarskiej sprawiają, że ta kamizelka z wełny merynosa jest produktem wysokiej jakości.

Kamizelka jest W CAŁOŚCI WYKONANA I ZAPAKOWANA WE WŁOSZECH. Wiele produktów w branży dziewiarskiej zostaje zrealizowanych za granicą i zapakowanych we Włoszech. My zdecydowaliśmy zaproponować kolekcję całkowicie zrealizowaną we Włoszech w każdej fazie wykonania: krój, szycie, prasowanie, zapakowanie!

Kamizelka jest dostępna w kolorze brązowym. Wybierz pod obrazkiem rozmiar, który potrzebujesz.

Recenzje Klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Ponad 3800
wystawione
przez naszych Klientów.