Pulower w szpic lekki

Model: AM002005
€ 59,90
69.13
£ 56.35
zł 279,08
 Wyprzedano 

Pulower z wycięciem w szpic wykonany z gładkiej dzianiny złożonej w 50% z wełny merynosa i w 50% z akrylu. Jest swetrem cienkim a jednocześnie bardzo ciepłym, można go zakłądać pod marynarkę. Pulower należy do kolekcji zima 2010, która została zrealizowana dla Holyart przez włoski zakład dziewiarski Marcellino, założony w 1961r. Cenne przędze i bogate doświadczenie zdobyte w branży dziewiarskiej sprawiają, że ten pulower z wełny merynosa jest produktem wysokiej...

  • Waga przesyłki: 0.3kg.
  • Materiały: 50% wełna merynos, 50% akryl
  • Pochodzenie: Włochy
Dodatkowe informacje>
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Nr telefonu +48 222 922 860
Dostawa Kurierem w ciągu 4-5 dni
ZWROT PRODUKTÓW ZADOWOLENI LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Pulower z wycięciem w szpic wykonany z gładkiej dzianiny złożonej w 50% z wełny merynosa i w 50% z akrylu. Jest swetrem cienkim a jednocześnie bardzo ciepłym, można go zakłądać pod marynarkę. Pulower należy do kolekcji zima 2010, która została zrealizowana dla Holyart przez włoski zakład dziewiarski Marcellino, założony w 1961r. Cenne przędze i bogate doświadczenie zdobyte w branży dziewiarskiej sprawiają, że ten pulower z wełny merynosa jest produktem wysokiej jakości.

Pulower jest W CAŁOŚCI WYKONANY I ZAPAKOWANY WE WŁOSZECH. Wiele produktów w branży dziewiarskiej zostaje zrealizowanych za granicą i zapakowanych we Włoszech. My zdecydowaliśmy zaproponować kolekcję całkowicie zrealizowaną we Włoszech w każdej fazie wykonania: krój, szycie, prasowanie, zapakowanie!

Pulower jest dostępny w czarnym kolorze. Wybierz pod obrazkiem rozmiar, którego potrzebujesz.

Recenzje Klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Ponad 3800
wystawione
przez naszych Klientów.