Tabernakulum drewno korzeniopodobne odlew mosiądzu Wystawienie Najświętszego Serca

Model: TB002083
9683,37
zł 11 143,17
-13%
Dostępność natychmiastowa
Pobierz aplikację Holyart - Rabat 10% z kodem rabatowym APP10
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Tabernakulum drewno korzeniopodobne odlew mosiądzu do Ekspozycji z drzwiczkami antywłamaniowymi i symbolem Najświętszego Serca Jezusa.
Tabernakulum zbudowane z masywnej płyty laminowanej o grubości 2 cm z wykończeniem 'Korzeń wiązu', wnętrze jest z pozłacanej blachy mosiężnej o grubości 1 mm i ciężkie stopy dla zrównoważenia. Drzwiczki tabernakulum zostały wykonane z piaskowego odlewu i są artystycznie udekorowane. Wszystkie złocenia są z wykonane z czystego złota 24kt, spawanie zaś wykonane sr...

Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Tabernakulum drewno korzeniopodobne odlew mosiądzu do Ekspozycji z drzwiczkami antywłamaniowymi i symbolem Najświętszego Serca Jezusa.
Tabernakulum zbudowane z masywnej płyty laminowanej o grubości 2 cm z wykończeniem 'Korzeń wiązu', wnętrze jest z pozłacanej blachy mosiężnej o grubości 1 mm i ciężkie stopy dla zrównoważenia. Drzwiczki tabernakulum zostały wykonane z piaskowego odlewu i są artystycznie udekorowane. Wszystkie złocenia są z wykonane z czystego złota 24kt, spawanie zaś wykonane srebrem. Materiały do złożenia i wykończenie, włącznie z połączeniami z drewna, są włoskimi produktami wysokiej jakości.
Możliwe jest umocowanie tabernakulum na stałe w jego ostatecznym miejscu, używając do tego czterech wygodnych otworów obecnych pod stopami do zrównoważenia, zdejmując obecne poduszeczki i wymieniając śrubki zgodnie z potrzebą.
Wielkość zewnętrzna: 26x28x23 cm, wielkość wewnętrzna: 22,5x22,5x18, wielkość drzwiczek: 22x22 cm.

Recenzje klientów

2
5 z 5 gwiazdek
  • 5 gwiazdek
    2
  • 4 gwiazdki
  • 3 gwiazdki
  • 2 gwiazdki
  • 1 gwiazdka
Dodaj recenzję
flag-pl10/24/2021

Dieser Tabernakel wurde auch wegen den Kosten gekauft. Die Holzverkleidung an den Aussenwänden ist sehr edel. Die Türe ist aus der spirituellen Sicht grandios. Unter dem Herz Jesus ist die Hostie. Wenn diese gewandelt wurde - ist es Jesus selbst. Laut Wissenschaftler (Lanciano) der Herzmuskel eines lebenden Menschen in der Agnonie. Passt es noch besser? Ich freue mich schon darauf, wenn er in Gebrauch kommt.

Tłumacz
flag-pl7/31/2021

Although the small door (where there is the heart of Jesus) came damaged for it does not close well. I managed to give it to be fixed. But for the whole it was a very good mail & very good communication. Excellent job.

Tłumacz
Recenzje
xL.S. | 2/21/2023
W HOLYART robię zakupy od 2017 roku. Mogę zaświadczyć że jest to uczciwa firma, która szanuje...
Grzegorz K. | 2/16/2023
Przesyłkę otrzymałem bardzo szybko. Bardzo dobry kontakt i możliwość zobaczenia całej drogi przesyłki....
Ewa K. | 12/15/2022
Bardzo podobała mi sie współpraca z firma Holyart, ponieważ moje zamówienie zostało zrealizowane...