Miesiącu Maryjny: promocja jest ważna do 31/05. Dla Ciebie kod rabatowy o wartości 10% ważny na cały katalog: MIESIACMARYJNY2023 Tylko dla użytkowników Holyart Premium: -15% zniżki! Kod rabatowy: MIESIACMARYJNY2023PRM

Figura Dziewica ze sceny Zwiastowania brąz 45 cm na ZEWNĄTRZ

Model: ST004020
28 912,87
Dostępny na zamówienie.
Na ogół wysyłane w 5-6 tygodni
Pobierz aplikację Holyart - Rabat 10% z kodem rabatowym APP10
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Figura Dziewica ze sceny Zwiastowania brąz 45 cm, odpowiednia do ekspozycji na ZEWNĄTRZ.
Dzieło kunsztownie wykonane we włoskiej odlewni artystycznej, wyspecjalizowanej w odlewie z brązu i tworzeniu dzieł sztuki sepulkralnej.
Ta figura z brązu Dziewicy ze sceny Zwiastowania została zrealizowana metodą odlewu wosku traconego. Tworzy się model z wosku z duszą (rdzeniem) z terakoty, który zostanie zanurzony w piasku odlewniczym. Po zespoleniu się masy formierczej, całość zostaje rozgrzana tak, aby ...

Dodatkowe informacje>
Pomoc i Kontakty
Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni
SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Figura Dziewica ze sceny Zwiastowania brąz 45 cm, odpowiednia do ekspozycji na ZEWNĄTRZ.
Dzieło kunsztownie wykonane we włoskiej odlewni artystycznej, wyspecjalizowanej w odlewie z brązu i tworzeniu dzieł sztuki sepulkralnej.
Ta figura z brązu Dziewicy ze sceny Zwiastowania została zrealizowana metodą odlewu wosku traconego. Tworzy się model z wosku z duszą (rdzeniem) z terakoty, który zostanie zanurzony w piasku odlewniczym. Po zespoleniu się masy formierczej, całość zostaje rozgrzana tak, aby wyciekł wosk z formy. W jego miejsce wlewa się ciekły brąz. Po ostudzeniu brązu otrzymuje się model i poddaje go wygładzeniu powierzchni i wykończeniu szczegółów na ostatnim etapie realizacji dzieła. Za pomocą tej procedury realizowane są wyłącznie unikalne dzieła, ponieważ utrata modelu woskowego i powłoki glinianej jest nieunikniona.
Tę figurę można wystawić zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Ta figura z brązu jest pomalowana farbami, które zabezpieczają ją od czynników zewnętrznych. Brąz, będąc żywym materiałem, z biegiem lat (jeśli wystawiony na zewnątrz) ma tendencję do ciemnienia: ta charakterystyka reprezentuje piękno brązu, które wraz z upływem czasu nadaje temu produktowi wartościowe i niepowtarzalne konotacje.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
Ponad 4600 opinii wystawionych przez naszych Klientów.
xL.S. | 2/21/2023
W HOLYART robię zakupy od 2017 roku. Mogę zaświadczyć że jest to uczciwa firma, która szanuje...
Grzegorz K. | 2/16/2023
Przesyłkę otrzymałem bardzo szybko. Bardzo dobry kontakt i możliwość zobaczenia całej drogi przesyłki....
Ewa K. | 12/15/2022
Bardzo podobała mi sie współpraca z firma Holyart, ponieważ moje zamówienie zostało zrealizowane...