Figura klęcząca kobieta brąz 45 cm na ZEWNĄTRZ

Model: ST004073
10 484,07
Dostępność natychmiastowa
Pobierz aplikację Holyart - Rabat 10% z kodem rabatowym APP10
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Figura klęcząca kobieta brąz 45 cm, odpowiednia do ekspozycji na ZEWNĄTRZ. Rzeźba o wyrafinowanej jakości, wykonana we włoskiej firmie, doświadczonej w obróbce brązu i wyspecjalizowanej w realizacji artykułów pogrzebowych. Ta figura z brązu klęcząca kobieta została zrealizowana techniką odlewu w ziemi, która to jest jednym z najstarszych procesów odlewu w obróbce metalu.Polega na wlaniu odlewu metalu do formy zbudowanej ze specjalnej ziemi, zwaną ziemią odlewniczą. Po ostudzeniu dzieła i zniszcz...

Dodatkowe informacje>
Pomoc i Kontakty
Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni
SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Figura klęcząca kobieta brąz 45 cm, odpowiednia do ekspozycji na ZEWNĄTRZ. Rzeźba o wyrafinowanej jakości, wykonana we włoskiej firmie, doświadczonej w obróbce brązu i wyspecjalizowanej w realizacji artykułów pogrzebowych. Ta figura z brązu klęcząca kobieta została zrealizowana techniką odlewu w ziemi, która to jest jednym z najstarszych procesów odlewu w obróbce metalu.Polega na wlaniu odlewu metalu do formy zbudowanej ze specjalnej ziemi, zwaną ziemią odlewniczą. Po ostudzeniu dzieła i zniszczeniu formy, przystępuje się do kolejnych faz obróbki mechanicznej i wykończenia powierzchni, kończąc procesem patynowania i woskowania. Tę figurę można wystawić zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Ta rzeźba z brązu jest pomalowana farbami, które zabezpieczają ją od czynników zewnętrznych. Brąz, będąc żywym materiałem, z biegiem lat (jeśli wystawiony na zewnątrz) ma tendencję do ciemnienia: ta charakterystyka reprezentuje piękno brązu, które wraz z upływem czasu nadaje temu produktowi wartościowe i niepowtarzalne konotacje.

Recenzje klientów

1
5 z 5 gwiazdek
  • 5 gwiazdek
    1
  • 4 gwiazdki
  • 3 gwiazdki
  • 2 gwiazdki
  • 1 gwiazdka
Dodaj recenzję
flag-pl2/14/2022

Produit conforme . Belle statue . Expédition rapide et conforme au délai. Transporteur ou. Rien à dire. Et cadeaux en plus d holyart. Merci .

Tłumacz
Recenzje
Ponad 4600 opinii wystawionych przez naszych Klientów.
xL.S. | 2/21/2023
W HOLYART robię zakupy od 2017 roku. Mogę zaświadczyć że jest to uczciwa firma, która szanuje...
Grzegorz K. | 2/16/2023
Przesyłkę otrzymałem bardzo szybko. Bardzo dobry kontakt i możliwość zobaczenia całej drogi przesyłki....
Ewa K. | 12/15/2022
Bardzo podobała mi sie współpraca z firma Holyart, ponieważ moje zamówienie zostało zrealizowane...