Figura z brązu Św. Antoni z Padwy, 160 cm, na ZEWNĄTRZ

Model: ST004111
107 861,48
Dostępny na zamówienie.
Na ogół wysyłane w 5-6 tygodni
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Figura z brązu Św. Antoni z Padwy, 160 cm, odpowiednia na ZEWNĄTRZ.

Dzieło doskonałej jakości wykonania, zrealizowane przez włoską firmę specjalizującą się w tworzeniu artykułów pogrzebowych i obróbki brązu.

Technika wykonania tej figury świętego Antoniego z Padwy, przedstawionego w klasycznej postaci z habitem, lilią i Dzieciątkiem Jezus w ramionach, to jest tradycyjny proces odlewania w ziemi. W tym procesie stopiony brąz jest wlewany do odlewu, uprzednio wymodelowanego, uformowanego z materia...Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Figura z brązu Św. Antoni z Padwy, 160 cm, odpowiednia na ZEWNĄTRZ.

Dzieło doskonałej jakości wykonania, zrealizowane przez włoską firmę specjalizującą się w tworzeniu artykułów pogrzebowych i obróbki brązu.

Technika wykonania tej figury świętego Antoniego z Padwy, przedstawionego w klasycznej postaci z habitem, lilią i Dzieciątkiem Jezus w ramionach, to jest tradycyjny proces odlewania w ziemi. W tym procesie stopiony brąz jest wlewany do odlewu, uprzednio wymodelowanego, uformowanego z materiału ogniotrwałego zwanego ziemią odlewniczą. Pod koniec procesu, po schłodzeniu, odlew jest łamany, aby uzyskać utrwalony element i poddać go końcowej fazie czyszczenia oraz wykańczania.

Ta figura z brązu może być eksponowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest barwiona lakierami, które pozwalają jej wytrzymać ekspozycję na zewnątrz.

Brąz, będąc żywym materiałem, ma tendencję do ciemnienia z biegiem lat (jeśli jest wystawiony na zewnątrz): ta cecha stanowi piękno brązu, które wraz z upływem czasu nadaje temu produktowi cenne i unikalne konotacje.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
M.M. | 2/29/2024
Dziękuję Pani raz jeszcze :) taki kontakt i pomoc to Niebo dla kupującego :)
Krystyna | 1/12/2024
Z serca dziękuję za ogromną życzliwość, otwartość oraz kompetencje osób obsługujących klientów....
sr. R. | 1/5/2024
Szczęść Boże, dziś otrzymałam przesyłkę i chciałabym podziękować: artykuły są naprawdę piękne!...