Jak zawsze gwarantujemy wysyłkę twojego zamówienia z naszego magazynu śledząc skrupulatnie wszystkie dyspozycje odnośnie bezpieczeństwa i prewencji

Efekty do szopki: jednostki sterujące, pompy, silniczki

Wyszukiwanie zaawansowane

203 artykuły

203 Produkty
Efekty do szopki: jednostki sterujące, pompy, silniczki: Aerator do szopki 2.5W Efekty do szopki: jednostki sterujące, pompy, silniczki: Aerator do szopki 2.5W
-12%

Wyczerpany

Aerator do szopki 2.5W

5
 € 7,909.07£ 7.34zł 38,00€  9,00$  10.33£  8.36zł  43,30

Efekty do szopki: jednostki sterujące, pompy, silniczki

Efekty do szopki: jednostki sterujące, pompy, silniczki do strumyków, kaskad, fontann i młynów. W tym dziale znajdziesz wszystkie jednostki sterujące do oświetlenia oraz do animacji twojej szopki: wiele projektorów wizerunków i didaskaliów, jednostki zarządzające zmianą oświetlenia, różne efekty dźwiękowe i wiele innych efektów elektronicznych do szopki.

Jeśli zaś jesteś zainteresowany tworzenia efektu śniegu do twojej szopki masz do dyspozycji szeroka gama generatorów śniegu i lodu oraz projektorów efektu śniegu, aby odtworzyć lealnie zaśnieżony krajobraz lub efekt dnia i nocy do szopki oraz projektory gwiazd.

Poza tym możesz tutaj znaleźć różne rodzaje oświetlenia do twojej szopki t.j. paski led, punkty świetlne i światłowody, małe aeratory, nebulizatory i różne typy akcesoriów i materiałów elektrycznych.

Ponad 3800
wystawione
przez naszych Klientów.