EKSTRA 10% ZNIŻKI z kodem: 240613 - Jeśli kupujesz w aplikacji, EKSTRA 20% ZNIŻKI dla Ciebie z kodem 240613APP

Figura pastuszki z miską owoców, włókno szklane, kryształowe oczy, szopka Landi 65 cm, na zewnątrz

Model: PR031213
2506,00
zł 3190,70
-21%
Dostępność natychmiastowa
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Figurka pastuszki Lando Landi, trzymającej miskę z owocami, wykonana z włókna szklanego i z kryształowymi oczami. Ma 65 cm wysokości i idealnie pasuje do szopki o wysokości referencyjnej 65 cm. Pastuszka ma na sobie białą bluzkę z brązową kamizelką i srebrną spódnicę sięgającą do kostek. W ręku trzyma miskę wypełnioną owocami. Figurka ta została starannie zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach, a dzięki zastosowaniu specjalnych farb, które chronią ją przed warunkami atmosferycznymi, może ...Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Figurka pastuszki Lando Landi, trzymającej miskę z owocami, wykonana z włókna szklanego i z kryształowymi oczami. Ma 65 cm wysokości i idealnie pasuje do szopki o wysokości referencyjnej 65 cm. Pastuszka ma na sobie białą bluzkę z brązową kamizelką i srebrną spódnicę sięgającą do kostek. W ręku trzyma miskę wypełnioną owocami. Figurka ta została starannie zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach, a dzięki zastosowaniu specjalnych farb, które chronią ją przed warunkami atmosferycznymi, może być umieszczona na zewnątrz. Figura jest wyprodukowana z włókna szklanego i ma oczy wykonane z kryształu, co sprawia, że wygląda bardzo realistycznie. Ma 65 cm wysokości i idealnie pasuje do umieszczenia jej w szopkce o wysokości 65 cm.
Figurka została wykonana we Włoszech przez doświadczonych rzemieślników z pracowni Casa d'Arte profesora Lando Landi, którzy zadbali o najmniejszy szczegół, aby zaoferować nienaganny efekt końcowy.

Recenzje klientów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji: chcesz być pierwszy? Aby napisać recenzję musisz być zarejestrowany.

Dodaj recenzję
Recenzje
Hubert | 6/12/2024
Jestem mile zaskoczony bo przesyłka już doszła. Stan nienaruszony i wykonanie bardzo dobre! Serdeczne...
M.N. | 4/16/2024
Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi w Państwa sklepie i bardzo dziękuję za taką postawę. Zakupy...
M.M. | 2/29/2024
Dziękuję Pani raz jeszcze :) taki kontakt i pomoc to Niebo dla kupującego :)