Z powodu opóźnień przesyłek nie gwarantujemy dostawy do Bożego Narodzenia.

Religijne pamiątki na Chrzest, pomysły na prezent

Wyszukiwanie zaawansowane

182 artykuły

182 Produkty

Religijne pamiątki na Chrzest, pomysły na prezent

Religijne pamiątki na Chrzest: w tej kategorii znajdziesz upominki religijne i pamiątki chrztu świętego dla chłopca i dla dziewczynki.

Pamiątki religijne chrztu świętego do zawieszenia z różnymi wizerunkami i o różnej formie: w tym dziale występują pamiątki chrztu świętego ze Świętą Rodziną, pamiątki chrztu w formie świecy, z wizerunkami sakralnymi, w kształcie kropli, owalne, okrągłe, w kształcie liścia, serca oraz pamiątki religijne chrztu w kształcie anioła lub aniołka. Oprócz klasycznych pamiątek chrztu możesz tutaj znaleźć również wyjątkowe upominki i pamiątki z kryształu, srebra i szkła Murano. Również w tym przypadku dostępne są różne postacie i wizerunki, które mogą być pomysłem na prezent dla chrzestnej, dla chrzestnego i stanowić oryginalny pomysł na pamiątki dla gości.

W tym dziale znajdziesz także liczne pomysły na wykonanie pamiątki narodzin dziecka lub oznaczenie miejsca przy stole typu escort cards, a także urocze pomysły na prezenty na chrzest z dodatkami ze srebra lub kryształu. Cenny klejnot może być mile widziany: wśród biżuterii na chrzest mamy tradycyjne łańcuszki na chrzest do kompletu z wisiorkiem na chrzest z aniołem.

Ponad 3700
wystawione
przez naszych Klientów.