Religijne pamiątki na Chrzest, pomysły na prezent

Wyszukiwanie zaawansowane

314 artykuły

314 Produkty

Religijne pamiątki na Chrzest, pomysły na prezent

Religijne pamiątki na Chrzest: w tej kategorii znajdziesz upominki religijne i pamiątki chrztu świętego dla chłopca i dla dziewczynki.

Pamiątki religijne chrztu świętego do zawieszenia z różnymi wizerunkami i o różnej formie: w tym dziale występują pamiątki chrztu świętego ze Świętą Rodziną, pamiątki chrztu w formie świecy, z wizerunkami sakralnymi, w kształcie kropli, owalne, okrągłe, w kształcie liścia, serca oraz pamiątki religijne chrztu w kształcie anioła lub aniołka. Oprócz klasycznych pamiątek chrztu możesz tutaj znaleźć również wyjątkowe upominki i pamiątki z kryształu, srebra i szkła Murano. Również w tym przypadku dostępne są różne postacie i wizerunki, które mogą być pomysłem na prezent dla chrzestnej, dla chrzestnego i stanowić oryginalny pomysł na pamiątki dla gości.

W tym dziale znajdziesz także liczne pomysły na wykonanie pamiątki narodzin dziecka lub oznaczenie miejsca przy stole typu escort cards, a także urocze pomysły na prezenty na chrzest z dodatkami ze srebra lub kryształu. Cenny klejnot może być mile widziany: wśród biżuterii na chrzest mamy tradycyjne łańcuszki na chrzest do kompletu z wisiorkiem na chrzest z aniołem.

Ponad 3900
wystawione
przez naszych Klientów.