Kobieta przegania myszy, figurka ruchoma, szopka neapolitańska 12 cm

Model: PR011655
577,67
zł 801,57
-28%
Dostępność natychmiastowa
Zaloguj się, aby dodać ten artykuł do listy życzeń

Kobieta przegania myszy, figurka ruchoma, szopka neapolitańska 12 cm.
Figurka przedstawiająca kobietę stojącą na stołku i próbującą odpędzić miotłą myszy, które jedzą kawałki sera na podłodze.Wokół kobiety znajdują się worki z mąką.Kobieta wykonana jest z terakoty i ubrana w strój z materiału. Myszy i kawałki sera również są z terakoty, a worki z mąką z białej tkanin.Za kobietą znajduje się drewniana skrzynia w której znajduje się silniczek umożliwiający ruch, który polega na poziomym ruchu ramio...Dodatkowe informacje

Dostawa Kurierem
w ciągu 4-5 dni

SATYSFAKCJA LUB ZWROT KOSZTÓW W CIĄGU 30 DNI

Informacje i Charakterystyka

Kobieta przegania myszy, figurka ruchoma, szopka neapolitańska 12 cm.
Figurka przedstawiająca kobietę stojącą na stołku i próbującą odpędzić miotłą myszy, które jedzą kawałki sera na podłodze.Wokół kobiety znajdują się worki z mąką.Kobieta wykonana jest z terakoty i ubrana w strój z materiału. Myszy i kawałki sera również są z terakoty, a worki z mąką z białej tkanin.Za kobietą znajduje się drewniana skrzynia w której znajduje się silniczek umożliwiający ruch, który polega na poziomym ruchu ramion kobiety, tak jakby chciała zmiażdzyć miotłą myszy.Scenka uruchamia się automatycznie po włożeniu wtyczki do gniazdka. Produkt został ręcznie wykonany w Neapolu i może nieznacznie różnić się od zdjęcia ze względu na rzemieślnicze wykonanie i unikalność artykułu. Figurka ma wysokość 17 cm i jest odpowiednia do szopki 12 cm.

Recenzje klientów

1
5 z 5 gwiazdek
  • 5 gwiazdek
    1
  • 4 gwiazdki
  • 3 gwiazdki
  • 2 gwiazdki
  • 1 gwiazdka
Dodaj recenzję
flag-pl1/11/2020

Ottimo articolo e spedizione veloce. Il movimento è spettacolare e le decorazioni attorno ad esso sono molto particolari. Movimento consigliatissimo per rendere il vostro presepio ancora più spettacolare.

Tłumacz
Recenzje
M.N. | 4/16/2024
Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi w Państwa sklepie i bardzo dziękuję za taką postawę. Zakupy...
M.M. | 2/29/2024
Dziękuję Pani raz jeszcze :) taki kontakt i pomoc to Niebo dla kupującego :)
Krystyna | 1/12/2024
Z serca dziękuję za ogromną życzliwość, otwartość oraz kompetencje osób obsługujących klientów....