LETNIA WYPRZEDAŻ: do -70%! Do 31/07, lub do wyczerpania zapasów.

Polityka prywatności

Wyrazem respektowania i szanowania prawa każdego użytkownika naszego sklepu do prywatności jest niniejsza Polityka Prywatności.

Wprowadzenie

Drogi kliencie Pulcranet S.r.l. informuje,że zgodnie z art. 13 del D.Lgs n. 196 del 2003, na przetwarzanie danch dostarczonych przez ciebie nasza strona jest zarządzana przez Pulcranet S.r.l., z siedzibą przy ulicy Danubio 8 - 42124 Reggio Emilia (Re), Italia. Indeks

Cel i zastosowanie twoich danych

W celu porównania sprzedaży oraz wglądu do naszych statystyk możemy użyć twoich danych tylko i wyłącznie anonimowo w sposób, że twoje dane nie zostaną rozpoznawalne. W czasie korzystania z naszego sklepu Holyart.pl możesz zostać poproszony o niektóre twoje dane osobowe które będą niezbędne w celu realizacji zamówienia, poprzez wypełnienie formularza. Jeśli wyrazisz takie życzenie, dane te mogą być przez nas wykorzystane do przesyłania informacji o charakterze handlowym. Dane, o które będziesz proszony w celu zapisania się na newsletter to jedynie adres e-mail. Zbieramy i wykorzystujemy Twoje dane, aby dokumentować operacje handlowe zgodnie z prawem i jeśli wyrazisz zgodę, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach.
Indeks

Prawa do przetwarzania danych osobowych

Holyart iformuje, że przetwarzanie twoich danych osobowych może być wykorzystane na różne sposoby (e-mail, telefon, fax). Indeks

Zarządca i właściciel przetwarzania twoich danych osobowych

Zarządcą i właścicielem przetwarzania danych osobowch jest nasza firma Pulcranet S.r.l., Via Danubio 8 - 42124 Reggio Emilia (RE) Italia.

Holyart informuje, że podanie twoich danych osobowch do wglądu osób trzecich jest możliwe tylko wtedy gdy jest potrzebne do podpisania kontraktu w celu zrealizowania zamówienia ( np. dla Banku Stella) . Indeks

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

W każym momencie klient odnośnie przetwarzania danych osobowch może zapoznać się z 'art. 7 del D.Lgs n. 196 del 2003, w którym w szszególności wskazane są:

  • pochodzenie danych osobowych;
  • cele i zastosowanie twoich danych;
  • metody przetwarzania danych osobowych drogami eletronicznymi;
  • zarządca, właściciel lub przedstawiciel powołany na mocy artykułu 5, 2;
  • osobom, przedstawicielom, które mogą zostaćn przekazane lub mogą pochodzić z wiedzy reprezentantów w państwie lub osoób odpowiedzialnych.

Pozostałe prawa jakie klient posiada:

  • aktualizacja, sprostowania i integracja dancych;
  • anulowanie , przetwarzanie danych w sposób anonimowy zgodnie z obowiązującym prawem łącznie z tymi, które nie muszą być przechowywane do celów, gdzie dane zostały zgromadzone i przetworzone;
  • zaświadczenie, że operacje o których mowa : a) i b) zostały zgłoszone , od tych, do których dane zostały przekazane lub ujawnione z wyjątkiem, gdy okaże się to niemożliwe albo wiąże się z prawami chronionymi.

Ponadto:

  • w uzasadnionych przypadkach przetwarzania danych osobowych dotyczących klienta;
  • do przetwarzania danych dotyczącach klienta w celu wysyłania materiałów reklamowych lub sprzedaży bezpośsredniej lub w celu przeprowadzenia badań rynkowch lub komunikacji handlowej.

W odniesieniu do tych praw informujemy , że w razie pytań prosimy o kontaktowanie się z naszym biurem polityki prywatności pod adresem :

Pulcranet S.r.l.
Partita IVA: 03094930363
Via Danubio 8 - 42124 Reggio Emilia (Re)
tel: +39 0522 1729580

Indeks