Pamiątki religijne Bierzmowanie

Wyszukiwanie zaawansowane

156 artykuły

156 Produkty
Obrazki świętych: Obrazek Duch święty Obrazki świętych: Obrazek Duch święty
-20%

Upusty ilościowe

Obrazek Duch święty

13
Od  € 0,190.24£ 0.18zł 0,90€  0,23$  0.29£  0.22zł  1,10
Pamiątki religijne i upominki: Dyptych mini Pamiątki religijne i upominki: Dyptych mini
-10%

Dyptych mini

13
 € 3,594.57£ 3.36zł 17,10€  3,99$  5.08£  3.73zł  19,00

Pamiątki religijne Bierzmowanie

Pamiątki religijne na Bierzmowanie: w tej kategorii znajdziesz upominki, prezenty i pamiątki religijne bierzmowania z licznymi pomysłami jak uczynić wyjątkową i niezapomnianą okazję przyjęcia tego ważnego sakramentu.

Znajdziesz tu oryginalne pomysły na prezent wykonane przez rzemieślników we Włoszech. Będziesz mógł wybrać wśród szerokiej gamy pamiątek religijnych bierzmowania począwszy od pamiątek w formie obrazka ze srebra i z metalizowanymi dekoracjami, poprzez pamiątki religijne na bierzmowanie w formie świecy, aż po pamiątki bierzmowania w postaci różańca z symbolami Bierzmowania. Pamiątki przyjęcia sakramentu bierzmowania do zawieszenia są dostępne w różnych wielkościach, formach i z różnymi wizerunkami i symbolami. Znajdują się tutaj na przykład pamiątki bierzmowania religijne okrągłe, w formie liścia, serca, a także kropli.

Oprócz klasycznych pamiątek bierzmowania znajdziesz tu również te najczęściej poszukiwane, wykonane z kryształu, płytki srebra i szkła Murano. Również w tym przypadku dostępne są różne postacie i wizerunki. Wybierz pamiątkę bierzmowania najbardziej odpowiadającą twoim potrzebom, lub zapoznaj się z naszymi propozycjami pamiątki dla świadka bierzmowania oraz prezentu na bierzmowanie dla chłopaka i prezentu na bierzmowanie dla dziewczyny.

Ponad 4000
wystawione
przez naszych Klientów.