Pamiątki religijne Bierzmowanie

Wyszukiwanie zaawansowane

160 artykuły

160 Produkty
Obrazki świętych: Obrazek Duch święty Obrazki świętych: Obrazek Duch święty
-20%

Upusty ilościowe

Obrazek Duch święty

13
Od  € 0,190.23£ 0.18zł 0,92€  0,23$  0.28£  0.22zł  1,12

Pamiątki religijne Bierzmowanie

Pamiątki religijne na Bierzmowanie: w tej kategorii znajdziesz upominki, prezenty i pamiątki religijne bierzmowania z licznymi pomysłami jak uczynić wyjątkową i niezapomnianą okazję przyjęcia tego ważnego sakramentu.

Znajdziesz tu oryginalne pomysły na prezent wykonane przez rzemieślników we Włoszech. Będziesz mógł wybrać wśród szerokiej gamy pamiątek religijnych bierzmowania począwszy od pamiątek w formie obrazka ze srebra i z metalizowanymi dekoracjami, poprzez pamiątki religijne na bierzmowanie w formie świecy, aż po pamiątki bierzmowania w postaci różańca z symbolami Bierzmowania. Pamiątki przyjęcia sakramentu bierzmowania do zawieszenia są dostępne w różnych wielkościach, formach i z różnymi wizerunkami i symbolami. Znajdują się tutaj na przykład pamiątki bierzmowania religijne okrągłe, w formie liścia, serca, a także kropli.

Oprócz klasycznych pamiątek bierzmowania znajdziesz tu również te najczęściej poszukiwane, wykonane z kryształu, płytki srebra i szkła Murano. Również w tym przypadku dostępne są różne postacie i wizerunki. Wybierz pamiątkę bierzmowania najbardziej odpowiadającą twoim potrzebom, lub zapoznaj się z naszymi propozycjami pamiątki dla świadka bierzmowania oraz prezentu na bierzmowanie dla chłopaka i prezentu na bierzmowanie dla dziewczyny.

Ponad 3900
wystawione
przez naszych Klientów.