Pamiątki religijne Bierzmowanie

Wyszukiwanie zaawansowane

100 artykuły

100 Produkty
Krucyfiksy ceramika artystyczna i glina: Krzyż gołąbek pokoju Krucyfiksy ceramika artystyczna i glina: Krzyż gołąbek pokoju
-10%

Wyczerpany

Krzyż gołąbek pokoju

3
 € 7,839.16£ 7.11zł 35,22€  8,70$  10.18£  7.90zł  39,14

Pamiątki religijne Bierzmowanie

Pamiątki religijne na Bierzmowanie: w tej kategorii znajdziesz upominki, prezenty i pamiątki religijne bierzmowania z licznymi pomysłami jak uczynić wyjątkową i niezapomnianą okazję przyjęcia tego ważnego sakramentu.

Znajdziesz tu oryginalne pomysły na prezent wykonane przez rzemieślników we Włoszech. Będziesz mógł wybrać wśród szerokiej gamy pamiątek religijnych bierzmowania począwszy od pamiątek w formie obrazka ze srebra i z metalizowanymi dekoracjami, poprzez pamiątki religijne na bierzmowanie w formie świecy, aż po pamiątki bierzmowania w postaci różańca z symbolami Bierzmowania. Pamiątki przyjęcia sakramentu bierzmowania do zawieszenia są dostępne w różnych wielkościach, formach i z różnymi wizerunkami i symbolami. Znajdują się tutaj na przykład pamiątki bierzmowania religijne okrągłe, w formie liścia, serca, a także kropli.

Oprócz klasycznych pamiątek bierzmowania znajdziesz tu również te najczęściej poszukiwane, wykonane z kryształu, płytki srebra i szkła Murano. Również w tym przypadku dostępne są różne postacie i wizerunki. Wybierz pamiątkę bierzmowania najbardziej odpowiadającą twoim potrzebom, lub zapoznaj się z naszymi propozycjami pamiątki dla świadka bierzmowania oraz prezentu na bierzmowanie dla chłopaka i prezentu na bierzmowanie dla dziewczyny.

Ponad 3600
wystawione
przez naszych Klientów.