Koszt wysyłki

Po złożeniu zamówienia na stronie Holyart.pl możesz wybrać pomiędzy różnymi metodami wysyłki. Kiedy Twoje zamówienie wyjdzie z magazynu Holyart, otrzymasz wiadomość e-mail, w której zostaną podane instrukcje dotyczące śledzenia przesyłki.

Jeśli paczka nie zostanie dostarczona na czas lub nie otrzymałeś żadnego powiadomienia w tej sprawie, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 222 922 860, e-mailem bok@holyart.pl lub za pośrednictwem czatu bezpośrednio na stronie. Holyart dostarcza przesyłki z TNT / FEDEX, DHL i POCZTA (Express Mail Service - EMS).

WSKAZANE KOSZTY WYSYŁKI NIE OBEJMUJĄ KOSZTÓW CELNYCH.

 

Koszty wysyłki w polsce

Wartości wyrażone są w EURO (€)

SPOSÓB WYSYŁKI 0-2kg 2-10kg 10-50kg 50-100kg 100-200kg 200-500kg +500kg Shipping time (day)*
KURIER STANDARDOWY 9,90 14,90 19,90 29,90 39,90 50 1000 3-7
KURIER EKSPRESOWY 14,90 24,90 39,90 59,90 79.90 100 1000 2-3

(*) czas dostawy wyrażony jest w dniach roboczych (z wyłączeniem dnia wyjazdu).

UWAGA: czas dostawy może się różnić w zależności od różnych czynników, takich jak strajki, święta państwowe, niekorzystne warunki pogodowe, praktyki w zakresie odprawy celnej i inne, niezależne od Holyart.

 

Koszty wysyłki obowiązujące w Europie i na całym świecie

Wybierając kraj docelowy z menu, możesz poznać różne stawki i szacowany czas dostawy. Wartości wyrażone są w EURO (€)

 

 

DOSTAWA: METODY WYSYŁKI I KOSZTY

 

Jakie metody wysyłki oferuje Holyart?

Holyart wysyła na cały świat przesyłkami ekspresowymi TNT / Fedex, DHL i POCZTA (Express Mail Service - EMS)

Kiedy Holyart wysyła zamówienia?

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12 (czasu lokalnego we Włoszech) każdego dnia zostaną wysłane tego samego dnia. Wszystkie zamówienia złożone po godzinie 12:00 zostaną przygotowane następnego dnia roboczego, a następnie wysłane. Jeśli jakikolwiek artykuł nie jest dostępny w momencie jego zakupu, otrzymasz wszystkie informacje dotyczące opóźnień w dostawie z naszego działu obsługi klienta.

Co oznaczają „dni robocze”, kiedy mówimy o czasach dostawy?

Czas dostawy jest zawsze wyrażany w dniach roboczych, czyli dni od poniedziałku do piątku.

Czy mogę zapłacić gotówką przy odbiorze?

Płatność za pobraniem jest dostępna tylko dla klientów z Włoch. We wszystkich innych krajach możesz wybrać inną metodę płatności.

Jak Holyart oblicza koszty wysyłki?

Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi paczki i kraju przeznaczenia. Są one obliczane automatycznie przez nasz system przy kasie. Możesz wybrać preferowaną usługę bezpośrednio po złożeniu zamówienia, a system wyświetli różne koszty wysyłki.

Jakie są koszty wysyłki na Holyart.pl?

Możesz sprawdzić tabelę kosztów wysyłki i czasu dostawy, zgodnie z wybraną metodą wysyłki.

Czy jest możliwe, aby wysłać paczkę na inny adres?

Tak, możesz wybrać inny adres dostawy. Na stronie w ustawieniach konta jest możliwość wprowadzenia do listy nowego adresu

Jak mogę śledzić moją paczkę?

Po wysłaniu zamówienia przez Holyart otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia paczki w dowolnym momencie. LINK BĘDZIE AKTYWNY DZIEŃ PO WYSŁANIU PRZEZ NAS PRZESYŁKI.

Czy koszty odprawy celnej są wliczone w koszty wysyłki?

Koszty odprawy celnej NIE SĄ WLICZONE W KOSZTY WYSYŁKI. Potencjalne koszty odprawy celnej ponosi wyłącznie odbiorca paczki i są one obliczane bezpośrednio przez lokalne urzędy celne, zgodnie z wartością zamówienia. Odbiorca zostanie poinformowany o tych kosztach poprzybyciu do Urzędu.