Religijne pamiątki komunijne

Wyszukiwanie zaawansowane

283 artykuły

283 Produkty

Religijne pamiątki komunijne

Religijne pamiątki komunijne: w tej kategorii możesz znaleźć pamiątki Pierwszej Komunii Świętej o tematyce religijnej i wiele różnych pomysłów na prezent komunijny.

Religijne pamiątki komunijne, które znajdziesz w tym dziale, są przykładem jak można upamiętnić specjalną okazję przyjęcia po raz pierwszy sakramentu komunii. Znajdziesz tu pamiątki komunii z wizerunkami religijnymi, pamiątka różaniec komunijny, pamiątka religijna w formie tau, Świętej Rodziny, ikony sakralnej oraz religijne pamiątki na komunię w kształcie świecy lub anioła. Te najbardziej powszechne i ekonomiczne są w formie serca, kropli i liścia winorośli. Jeśli zaś wolisz bardziej wyjątkowy i wyrafinowany upominek komunijny, możesz wybrać spośród religijnych pamiątek komunijnych wykonanych ze srebra, kryształu i szkła Murano, lub też religijnych upominków na komunie w formie obrazka do zawieszenia lub postawienia.

Poza tym w tym dziale znajdziesz pomysły na prezent dla chrzestnej i dla chrzestnego oraz pomysły na pamiątki dla gości oraz dla dzieci.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnośnie naszych religijnych pamiątek na komunię, skontaktuj się z nami. Będziemy w stanie pomóc ci w wyborze pamiątki na pierwszą komunię odpowiednią do twoich potrzeb.

Ponad 3900
wystawione
przez naszych Klientów.