Sposób zapłaty

Zamawiając na Holyart.it można wybrać trzy metody płacenia, każda wiarygodna i bezpieczna. Holyart daje możliwość trzech form płatności:

  • karta kredytowa ( Circuito Visa, Mastercard, Diners, American Express)
  • Amazon Pay
  • Przelew bankowy
  • Paypal

Karta kredytowa

Bezpieczeństwo płacenia kartą kredytową na Holyart.it jest gwarantowana poprzez wykorzystanie systemów płatniczych zarządzanych przez Bank Sella s.p.a. W momencie pierwszego zamówienia i zapłaty kartą kredytową wszystkie dane zostaną w bezpieczny sposób przekierowane na serwer Banku . Pierwszy raz po zakończeniu procedury oraz zatwierdzeniu płatności klient zostanie ponownie przekierowany na Holyart.it przez co zamówienie zostanie całkowicie wykonane.

Autoryzacja płatności jest środkiem bezpieczeństwa stosowanym dla ochrony Klientów, ponieważ pozwala zweryfikować ważność karty i/lub dostępność środków. Autoryzacja płatności nie jest odpłatna: nie obciążymy Twojej karty należnością za zamówienie, dopóki zamówione przez Ciebie artykuły nie zostaną wysłane.

Czy płacenie kartą kredytową jest bezpieczne?

Absolutnie tak. Każde zamówienia na Holyart.it z kartą kredytową są gwarantowane przez systemy płatnicze zarządzane przez Bank Stella S.p.a., które posiadają system ochrony SSL ( Secure Socket Layer ) z certyfikatem Versing.

System ten zajmuje się przede wszystkim zaszyfrowaniem informacji cyfrowych w sposób niemożliwy do przechwycenia przez użytkowników zewnętrznych. W momencie pierwszego zamówienia z kartą kredytową holyart.it wysyła automatycznie do bezpiecznej strony (SSL) usytuowanej na serverze Banku Sella, która zajmie się transakcją. Na tej stronie należy wpisać numer karty ( numer i data wygaśnięcia ważności karty) w sposób jak najbardziej bezpieczny. Wszystkie dane przechodzą dla informacji Banku co daje gwarancje maksymalnego bezpieczeństwa. Dla zamówień z kartą kredytową używa się token ( specjalny kod składający się z numerów ) Banku Sella. Kod ten w żaden sposób nie pozwoli na powrót do danych z koknretnej karty kredytowej co gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo.

Tylko i wyłącznie bank ma wgląd do danych. Nie trzeba za każdym razem wpisywać wszystkich danych z karty przez co każde zamówienie staje się jeszcze bardziej szybsze i łatwiejsze. Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa istnieje system kontrolowania połączony z adresem wysyłki zamówienia: jeśli płaci się przez token ale miejsce dostawy poda sie inne niż używane wcześniej to jest się kierowanym od nowa na server banku w celu ponownego podania danych karty kredytowej.

Dzięki temu, nawet jeśli ktokolwiek przejmie wasze konto nie ma możliwości użycia karty kredytowej, aby złożyć zamówienie na inny ades, ponieważ jest się kierwonym na strone banku w celu ponownego wpisania danych karty. Dane karty kredytowej zarządzane są przez Bank Stella S.p.a. na prośbę Pulcranet srl. W żadnym momencie wykonywania zamówienia oraz w żadnych innych przypadkach nie jest możliwe zarówno przez nas jak i przez kogokolwiek innego poznanie danych personalnych oraz danych karty kredytowej każdego klienta. My mamy możliwość pozanania danych tylko i wyłącznie za wyrażeniem zgody właściciela karty.

Procedura ta jest absolutnie pewna i gwarantuje bezpieczeńtwo na to kto ma wgląd do danych. System SSL gwarantuje, że nikt nie ma możliwości czytania i przesyłania danych naszych klientów przez internet.

Co się stanie jeśli anuluje moje zamówienie?

W przypadku anulowania zamówienia ( niezależnie od przyczyny) gwarantuje się zwrot całej sumy w ciągu 4 dni roboczych od dnia anulowania ( możliwość w ciągu 48 godzin) przy wcześniejszym zakomunikowaniu drogą telefoniczną, przez fax lub wysyłając mail, na numer konta, na którym można dokonać notę kredytową. PRZYPOMINAMY O ZAKOMUNIKOWANIU L’IBAN KONTA BANKOWEGO. W razie problemów lub uzyskania pomocy należy napisać na amministrazione@holyart.it ( odpowiedź w ciągu 24 godzin) lub zadzwonić na numer 800 97 43 08 i poprosić o rozmowę z Biurem Administracyjnym.

Amazon Pay

Dzięki usłudze Amazon Pay, możesz używać swojego konta Amazon do robienia zakupów, korzystając z danych już znajdujących się na Twoim koncie Amazon. Dodatkowe informacje: https://pay.amazon.com/using-amazon-pay

Przelew bankowy

Jeśli wybierzesz przelew bankowy, jedno kliknięcie na „ Zamówienie pełne” przekieruje na dobre zakończenie transakcji bez niepotrzebnych postojów. Zostaną wysłane drogą mailową odpowiednie informacje, aby wypełnić przelew. Mimo wszystko podajemy także tutaj wszytkie dane do wypełnienia przelewu bankowego.

Zaadresujcie przelew bankowy na:

Pulcranet Srl - Unicredit Banca d'Impresa - Filiale 06791 Sassuolo - Modena

ABI: 02008
CAB: 67015
C/C: 000030074540
IBAN: IT 42 N 02008 67015 000030074540
BIC SWIFT = UNCRITM1MM1

Aby zapłacić przelewem należy śledzić następującą procedurę:

  • przelew bankowy musi być wykonany w ciągu 3 dni roboczych od momentu zamówienia;
  • ponadto prosimy o wpisanie na przelewie bankowym : numeru zamówienia, data zamówienia, imię i nazwisko oraz sposób w pomocy przy sprawdzeniu ilości zamówionego towaru.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przelewu z należnością. Do czasu oczekiwania na dostawę bedzie zatem konieczne dodanie czasu, w ciągu którego otrzymamy na konto kwotę przelewu.

Ponad 3700
wystawione
przez naszych Klientów.